ЦЕНТРУ ЗА СОЦИЈАЛНИ РАД ОДОБРЕНА СРЕДСТВА

Центру за социјални рад Општине Пландиште је на основу спороведеног Конкурса Покрајинског секретаријата за социјалну политику, демографију и равноправност полова одобрено укупно 400.000,00 динара за реализацију програма „Саветодавно терапијске и социјално едукативне услуге – интезивне услуге подршке породици“.

Свечаном потписивању уговора присуствовао је Горан Доневски, директор Центра за социјални рад Општине Пландиште.

„Центар за социјални рад Општине Пландиште успешно је конкурисао за реализацију пројекта који се тичу унапређења социјалне заштите грађана Општине Пландиште. На основу Јавног конкурса за финансирање односно суфинансирање мера, активности и програма у области социјалне заштите, Центру за социјални рад одобрена су средства у укупном износу од 400.000,00 динара за реализацију програма развоја и унапређења социјалне заштите породице. Ово је још једна у низу донација, помоћи и подршке коју добијамо од покрајине, чиме унапређујемо квалитет услуга које пружамо нашим суграђанима на чему се посебно захваљујем покрајинском секретару Предрагу Вулетићу и његовим сарадницима“, изјавио је Горан Доневски, директор Центра за социјални рад Општине Пландиште.