Konferencija za štampu

Danas će se održati konferenciju za štampu u Plandištu, u sali Skupštine opštine, (zgrada opštine) sa početkom  u 12,00 sati.

Konferencija se organizuje povodom,  potpisivanja ugovora između opštine Plandište i izbegličkih porodica odnosno porodica interno raseljenih. Predmet ugovora je realizacija komponente dodele pomoći u ekonomskom osnaživanju u okviru projekta koji finansira Komesarijat za izbeglice Republike Srbije, a realizuje opština Plandište. Osnovni cilj  je pružanje podrške izbeglim licima iz Hrvatske i BIH i interno raseljenim licima sa KiM, kroz nabavku sredstava za poljoprivrednu delatnost /poslovnu delatnost.

Drugi deo konferencije posvećen je zvaničnom „puštanju“ u rad veb portala opštine Plandište (www.plandiste-opstina.rs) koji je deo projekta za unapređenje rada lokalne samouprave koji finansira Pokrajinski sekretarijat za lokalnu samoupravu i međuopštinsku saradnju, a realizuje opština.

Kabinet predsednika opštine

Scroll to Top