Zlato za opštinu Plandište

Na 5. Sajmu investicija „INVESTEXPO 2010“ , opštini Plandište je dodeljena zlatna medalja Novosadskog sajma za kvalitet, za projekat „ Podrška razvoju malih i srednjih preduzeća opština Plandište i Deta-Rumunija“.

Ove godine, po odluci stručnog žirija Novosadskog sajma kojim je predsedavao prof.dr Miladin Brkić, profesor na Fakultetu tehničkih nauka, opštini Plandište i predsedniku opštine, Zoranu Vorkapiću dodeljena je Diploma, posebno priznanje za idejni projekt korišćenja energije vetra, odnosno za doprinos opštine u pripremi za realizaju velikog projekta, podizanje parka vetrogeneratora na teritorijio opštine Plandište.

Opština Plandište je tako, ove godine skromno stala rame uz rame sa gradom Novi Sad, opštinama Apatin, Šid, Kovačica i ostalima kojim su na ovogodišnjem sajmu ,takođe dobili zlatne medalje i plakete.

Scroll to Top