НАЈАВА 147. СЕДНИЦЕ ОПШТИНСКОГ ВЕЋА ОПШТИНЕ ПЛАНДИШТЕ

Нова, 147. седница Општинског већа општине Пландиште заказана је за петак, 15.05.2020.године. За дневни ред предстојеће седнице предложено је 7 тачака.

Већници Општинског већа општине Пландиште ће прво разматрати Предлог Решења о одобравању исплате новчаних награда најбољим студентима са територије општине Пландиште, а након тога и Предлог Обавезног садржаја смерница за предлагаче програма/пројекета за 2020. годину.

На дневном реду предстојеће седнице је и Предлог Закључка о покетењу поступка за финасирање програма/пројекета организација цивилног друштва у општини Пландиште за за 2020. годину, Предлог Закључка о расписивању Конкурса за доделу средстава црквама и верским заједнцама у општини Пландиште и Предлог Закључка о образовању Комисије за спровођење Јавног конкурса за расподелу буџетских средстава црквама и верским заједницама.

Претпоследња и последња тачка дневног реда су захтеви и молбе грађана, удружења и других правних лица и текућа питања.