Opština Plandište u svojstvu naručioca poziva sve zainteresovane ponuđače da pripreme i podnesu pisanu ponudu za javnu nabavku male vrednosti dobara podeljen u partije – „Nabavka opreme za elektronsko glasanje ( računarska i audio oprema)“, JNMV 05-01/2014, interni br. 4-191/2014-02-IV u skladu sa zakonom, konkursnom dokumentacijom i javnim pozivom. Predmet JNMV / „Nabavka opreme za elektronsko glasanje ( računarska i audio oprema)“za potrebe naručioca, redni broj JN 05-01/2014.
| Partija br. 1Nabavka opreme za elektronsko glasanje – računarska oprema |
Oznaka iz opšteg rečnika nabavke – 32570000 – komunikaciona oprema |
| Partija br. 2Nabavka opreme za elektronsko glasanje – audio oprema |
Oznaka iz opšteg rečnika nabavke – 32570000 – komunikaciona oprema |
Poziv za dostavljanje ponuda možete preuzeti ovde.
Konkursnu dokumentaciju možete preuzeti ovde.
Obaveštenje o dodatnim pitanjima od 18. i 19. 11. 2014. godine možete preuzeti ovde.
Obaveštenje o obustavi postupka javne nabavke male vrednosti Partija br.2 možeti preuzeti ovde.
Obaveštenje o zaključenom Ugovoru možete pogledati ovde.
