Женска екипа ОШ „Доситеј Обрадовић” Пландиште
ВИЦЕШАМПИОНКЕ ДРЖАВЕ У МАЛОМ ФУДБАЛУ

Женска екипа ОШ „Доситеј Обрадовић” Пландиште, на Државном првенству у ФУТСАЛ-у које се одржало на Сребрном језеру, постала Вицешампион државе у малом фудбалу категорији основних школа.

Пут до финала и вицешампионске титуле обезбеђен је победом бројних екипа, како на општинском, окружном и међуокружно такмичењу тако и на самом државном првенству. У финалу, ове године, освајају титулу вицешампиона, друго место, пехар и сребрне медаље. Екипа је ове године играла у следећем саставу: Симоновски Тара, Пећиновски Јована, Јанковић Анђела, Царан Александра, Царан Ана Марија, Прица Сандра, Илијевски Ива, Лазић Анастасија и Спасески Милана, Тренер Нистор Кристијан.

Храбре девојке из Пландишта успеле су и ове године да се оките медаљама и да се о њиховом успеху, о школи из које долазе и о општини Пландиште поново чује у целој Србији.

Искрене честитке и једно велико: БРАВО ДЕВОЈКЕ!