ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА УЧЕШЋЕ ДИРЕКТНИХ КОРИСНИКА (ПРИВРЕДНИХ СУБЈЕКАТА) У СПРОВОЂЕЊУ МЕРА ЕНЕРГЕТСКЕ САНАЦИЈЕ ПОРОДИЧНИХ КУЋА И СТАНОВА НА ТЕРИТОРИЈИ ОПШТИНЕ ПЛАНДИШТЕ

На основу Одлуке општинског већа о расписивању Јавног позива за учешће привредних субјеката у спровођењу мера енергетске санације породичних кућа и станова на територији општине Пландиште број 317-7/2023-III од 23.08.2023. године ( у даљем тексту: Одлука) и Правилника о суфинансирању мера енергетске санације породичних кућа и станова у оквиру пројекта „Чиста енергија и енергетска ефикасност за грађане у Србији“ број 110-1/2023-III од 15.08.2023 године ( у даљем тексту: Правилник),  општина Пландиште,  дана 24.08.2023. године расписује Jавни позив за учешће директних корисника (привредних субјеката) у спровођењу мера енергетске санације породичних кућа и станова на територији општине Пандиште.

Комплетан текст Јавног позива можете преузети овде.

Неопхода документација:

– Прилог 1: Пријава;

– Прилог 2: Изјава;

– Прилог 3: Потребна техничка документација;

– Прилог 4: Контролна листа плана за управљање животном средином и социјалним питањима

ЛОКАЛНИ ИНФОРМАЦИОНИ СИСТЕМ ЗА ЕНЕРГЕТСКУ ЕФИКАСНОСТ