ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ИЗБОР КОРИСНИКА НА ТЕРИТОРИЈИ  ОПШТИНЕ ПЛАНДИШТЕ, ЗА ДОДЕЛУ СРЕДСТАВА НАМЕЊЕНИХ ЕКОНОМСКОМ ОСНАЖИВАЊУ ПОРОДИЦА ИЗБЕГЛИЦА

На основу Правилника о раду Комисије, а у вези са Уговором о сарадњи на реализацији помоћи избеглицама кроз доделу помоћи за економско оснаживање, закљученог између Комесаријата за избеглице и миграције Републике Србије и Општине Пландиште, Комисија за избор корисника за доделу средстава намењених економском оснаживању породица избеглица,  расписује Jавни позив за избор корисника на територији општине Пландиште, за доделу средстава намењених економском оснаживању породица избеглица.

Комплетан текст Јавног позива можете преузети овде.

Изјаву да нисте укључени у неки други програм/пројекат економског оснаживања у текућој години можете преузети овде.

Образац за пријављивање на Јавни позив за економско оснаживање можете преузети овде.