КОНСТИТУТИВНА СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ПЛАНДИШТЕ

Прва Конститутивна седница Скупштине општине Пландиште у новом сазиву заказана је за четвртак, 11.07.2024. године, у 10 сати у Малој сали СО Пландиште. За дневни ред предстојеће седнице предложено је 11 тачака.

На почетку Седнице биће изложен Укупан извештај Општинске изборне комисије о резултатима избора за одборнике скупштине општине Пландиште а затим следе, именовање чланова Верификационог одбора, разматрање извештаја Верификационог одбора, доношење одлуке о потврђивању мандата одборника, полагање заклетве изабраних одборника, избор председника Скупштине општине Пландиште, избор заменика председника Скупштине општине Пландиште, постављење секретара Скупштине општине Пландиште, избор извршних органа Општине, избор чланова Одбора за административно-мандатна питања, прописе и управу и избор чланова Одбора за избор и именовања, награде и признања.