NAJAVA 7. SEDNICE SO PLANDIŠTE

Nova, 7. sednica SO Plandište zakazana je za sredu, 19. oktobar 2016. godine. Odbornici SO Plandište će na novoj sednici razmatrati i usvajati ukupno 25 tačaka dnevnog reda. Na samom početku, odbornici će rešavati predloge Rešenja o prestanku manadata odbornika SO Plandište, Tatjane Đorđevski i potvrđivanju manadata novog odbornika Ljubomira Rakića a zatim je na redu Izveštaj o izvršenju Odluke o budžetu Opštine Plandište za 2016. godinu u periodu jaunar-jun 2016. godine kao i predlog Odluke o izmenama i dopunama Odluke o budžetu Opštine Plandište za 2016. godinu (drugi dopunski budžet).

Odbornici će razmatrati i predloge Odluka o donošenju izmena i dopuna Plana generalne regulacije naselja Plandište, o visini zakupnine za poslovni prostor i Odluka o dodeli novčanih nagrada najboljim studentima sa teritorije opštine Plandište. Slede predlozi Rešenja o imenovanju direktora Kulturno obrazovnog centra „Vuk Karadžić“ Plandište, o razrešenju i imenovanju dva člana Školskog odbora OŠ „Dositej Obradović“, o razrešenju i imenovanju dva člana Školskog odbora OŠ “Jovan Sterija Popović“ Velika Greda i Rešenje o razrešenju i imenovanju dva člana Školskog odbora OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Hajdučica. Na predstojećoj sednici SO Plandište, razmatraće se i predlog Rešenja o razrešenju i imenovanju člana Upravnog odbora KOC “Vuk Karadžić“ Plandište, o razrešenju i novom imenovanju Opštinske izborne komisije, o razrešenju člana i zamenika Saveta za međunacionalne odnose, o imenovanju Lokalnog saveta za zapošljavanje opštine Plandište kao i Predlog o razrešenju, odnosno izboru predsednika i člana Komisije za kadrovska, administrativna pitanja i radne odnose. Poslednja, 25. tačka dnevnog reda su Odobornička pitanja.

Scroll to Top